Gentle Bake Grain Free Beef

Vhodné pro dospělé kočky všech plemen

Vhodné pro dospělé kočky všech plemen

Kompletní a vyvážené kočičí krmivo • Pro dospělé kočky od 12 měsíců věku

Krmivo bez obilovin, bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem sacharidů. Věrně napodobuje přirozenou stravu bohatou na základní živiny nezbytné pro zdravý životní styl.

Poctivé krmivo z kvalitních surovin, plné živin v každém soustu!

Vyrobeno 100% z kvalitního masa, vnitřností, zeleniny a ovoce. Všechny naše receptury staví na jednoduchých, čerstvých a poctivých surovinách, které jsou od přírody bohaté na živiny i chuť. Naše ingredience přirozeně poskytují téměř všechny živiny potřebné k tomu, aby vaše kočka dobře prospívala, podávané ve vysoce biodostupné formě zaručené šetrným pečením. Nepřidáváme do krmiva nic zbytečného, ani z něj neodstraňujeme nic důležitého.

Minimální míra zpracování zaručuje více chuti i živin.

Stačí tři kroky a vytvoříte opravdu dobré krmivo, stejně jako při domácí výrobě.

1. Rozmixovat čerstvé a kvalitní suroviny.

2. Slisovat a nakrájet na malé kousky, které se dobře žvýkají.

3. Šetrně upéct na nízkou teplotu, v malých dávkách.

Řemeslně zpracované v malých dávkách metodou šetrného pečení Gentle Bake™ bez tukového nástřiku

Šetrné pečení pozvolna zbaví kvalitní suroviny vody, čímž se lépe zachová jejich přirozená nutriční hodnota i chuť. Není třeba přidávat žádné umělé přísady ani aditiva, jako je například tukový nástřik zvýrazňující chuť, které by kompenzovaly ztracenou chuť nebo živiny. Šetrné pečení navíc dodává krmivu křehkost a křupavost, které vaše kočka tak miluje!

Unikátní tvar Chew Well™ – větší velikost pro zdravější krmení

Naše krmiva mají unikátní tvar Chew Well™, který přispívá k pomalejšímu tempu krmení – kočka granule rozžvýká a zachytí jejich chuť, což zlepšuje trávení a zabraňuje jí zhltnout porci příliš rychle, jako by to mělo být její poslední krmení v životě. Při žvýkání dochází i k posilování čelistních kostí, které si tak zachovávají svou sílu.

Složení / Ingredience

Hovězí z Nového Zélandu krmené trávou 64 % (hovězí maso, hovězí dršťky*, hovězí játra*, hovězí ledvinky*, hovězí srdce*), zelenina 34,9 % (celá dýně, lněné semínko, celá mrkev, bio bobulák hruškonosný), celá slávka zelenoústá 0,2 %, celé borůvky 0,2 %, manukový med 0,1 %, bio jablečný ocet 0,1 %. *Dostupné v závislosti na sezóně. Nutriční aditiva (na 1 kg): E6 zinek (zinečnatý chelát glycinu, hydrát) 90 mg, E4 měď (měďnatý chelát glycinu, hydrát) 2 mg, 3b8.10 selenové kvasnice (bio selen s. cerevisiae CNCM I-3060) 0,15 mg, E5 mangan (manganatý chelát glycinu, hydrát) 10 mg, vitamín E 60 IU, vitamín B1 3 mg, vitamín D3 600 IU, kyselina listová 0,2 mg, taurin 900 mg.

• Přirozeně konzervováno.
• Vyrobeno z čerstvých a přírodních ingrediencí – barva a tvar se proto mohou lišit.

Garantovaná analýza / Analytické složky

Hrubá popelovina maximálně 10 %, hrubá vláknina maximálně 6 %, vlhkost maximálně 12 %, vápník minimálně 1,1 %, fosfor minimálně 0,9 %.

Obsah kalorií (dle výpočtu) – metabolizovatelná energie: 3 940 kcal/kg

Kompletní a vyvážené krmivo

Krmivo Gentle Baked Grain Free™ Beef značky Sunday Pets® pro dospělé kočky bylo vytvořeno tak, aby splňovalo nutriční hodnoty krmiva pro dospělé kočky stanovené Americkou asociací pro kontrolu krmiv (AAFCO, Association of American Feed Control Officials).

Doporučená krmná dávka
*denní dávka v gramech

Hmotnost kočky Denní dávka v gramech

2 – 4 kg / 4 – 8 lb

4 – 6 kg / 8 – 13 lb

6 – 8 kg / 13 – 17 lb

8 – 10 kg / 17 – 22 lb)

40- 70 g

70 – 104 g

104 – 136 g

136 – 150 g

Krmnou dávku upravte dle potřeb své kočky. Uvedená doporučená krmná dávka slouží pouze jako základní vodítko, které je třeba přizpůsobit aktuální situaci. Vaše kočka je jedinečná a její požadavky na krmení se liší v závislosti na plemenu, prostředí, věku a úrovni aktivity. Doporučujeme sledovat její hmotnost a upravovat dávkování dle potřeby.

Dále doporučujeme krmit vždy dvakrát denně a zajistit čtyřnohému strávníkovi přístup k čerstvé čisté vodě.

Při přechodu na krmiva Sunday Pets® trvá několik dní, než si organismus na změnu zvykne. Zkuste zavádět krmivo Sunday Pets® postupně – přimíchávejte ho do starého krmiva ve zvyšujících se dávkách po dobu 7 dní. Kombinace lásky, výživy a dostatku pohybu zajistí vašemu mazlíčkovi lepší zdraví i celkovou pohodu.