O nás

Čistota prostředí, ze kterého pocházejí ingredience krmiv Sunday Pets®, představuje nedílnou součást jejich příběhu.

Nový Zéland je proslulý po celém světě svým nekompromisním přístupem k zachovávání vysoké kvality i chuti a současně se stal mezinárodním průkopníkem v zajišťování dohledatelnosti původu, bezpečnosti potravin a udržitelného zemědělství. Mírné podnebí a úrodná půda vytvářejí ideální podmínky pro zemědělskou výrobu. Zvířata chovaná přirozeným způsobem na pastvinách dávají křehké a zdravé maso plné chuti. Novozélandský chov ovcí má ve světě skvělé jméno díky dodržování vysokých standardů poctivého farmářského řemesla. Stáda mají k dispozici v průměru plochu alespoň o velikosti jedné třetiny fotbalového hřiště na jednu ovci, kde se mohou volně pást ve svém přirozeném prostředí, na různých typech pastvy.

Věříme, že musí existovat lepší a přirozenější způsob výroby krmiva. Naším cílem je nabízet krmivo nejvyšší kvality pro naše mazlíčky a zároveň se zasazovat o lepší životní podmínky hospodářských zvířat, ochranu životního prostředí i kvalitu života našich čtyřnohých parťáků.

Příroda sama stvořila ty nejčerstvější, nejbezpečnější a nejchutnější ingredience. Značka Sunday Pets® jednoduše využila tyto suroviny se všemi jejich přínosy a vyrobila z nich zdravé, chutné a holistické krmivo, kterému můžete skutečně důvěřovat a které si každý mazlíček zamiluje.

Naše krmiva nepocházejí z laboratoře, ale z panenské krajiny Nového Zélandu. Vybíráme si přirozeně vynikající ingredience a tvoříme z nich holistické krmivo splňující specifické potřeby našich čtyřnohých kamarádů. I páníčci rádi sáhnou po přírodních produktech, které nabízejí bezkonkurenční výživové parametry a dokonale vyladěnou chuť.

Značka Sunday Pets® se zrodila ze spojení charakteristické krajiny Nového Zélandu s nadšením, poctivostí, integritou a věcným přístupem našeho mezinárodního týmu.

Nejvíce nás těší, když můžeme pomáhat zlepšit kvalitu života domácích mazlíčků prostřednictvím krmiv, která vyrábíme – když je váš parťák zdravý, jsme spokojení i my. Se značkou Sunday Pets® je pro něj každý den svátek!

Udělejte jim radost a přidejte se společně do naší velké rodiny – dopřejte jim něco zdravého, výživného a chutného i ve chvíli, kdy nemáte čas sami nic připravit.