Gentle Bake Grain Free Lamb

Pro dospělé psy malých a středních plemen

Kompletní a vyvážené psí krmivo • Pro dospělé psy malých a středních plemen od 12 měsíců věku

Krmivo bez obilovin, bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem sacharidů. Věrně napodobuje přirozenou stravu bohatou na základní živiny nezbytné pro zdravý životní styl.

Poctivé krmivo z kvalitních surovin, plné živin v každém soustu!

Vyrobeno 100% z kvalitního masa, vnitřností, zeleniny a ovoce. Všechny naše receptury staví na jednoduchých, čerstvých a poctivých surovinách, které jsou od přírody bohaté na živiny i chuť. Naše ingredience přirozeně poskytují téměř všechny živiny potřebné k tomu, aby váš pes dobře prospíval, podávané ve vysoce biodostupné formě zaručené šetrným pečením. Nepřidáváme do krmiva nic zbytečného, ani z něj neodstraňujeme nic důležitého.

Minimální míra zpracování zaručuje více chuti i živin.

Stačí tři kroky a vytvoříte opravdu dobré krmivo, stejně jako při domácí výrobě.

1. Rozmixovat čerstvé a kvalitní suroviny.

2. Slisovat a nakrájet na malé kousky, které se dobře žvýkají.

3. Šetrně upéct na nízkou teplotu, v malých dávkách.

Řemeslně zpracované v malých dávkách metodou šetrného pečení Gentle Bake™ bez tukového nástřiku

Šetrné pečení pozvolna zbaví kvalitní suroviny vody, čímž se lépe zachová jejich přirozená nutriční hodnota i chuť. Není třeba přidávat žádné umělé přísady ani aditiva, jako je například tukový nástřik zvýrazňující chuť, které by kompenzovaly ztracenou chuť nebo živiny. Šetrné pečení navíc dodává krmivu křehkost a křupavost, které váš pejsek tak miluje!

Unikátní tvar Chew Well™ – větší velikost pro zdravější krmení

Psi milují žvýkání. Naše krmiva mají unikátní tvar Chew Well™, který přispívá k pomalejšímu tempu krmení – pejsek granule rozžvýká a zachytí jejich chuť, což zlepšuje trávení a zabraňuje mu zhltnout porci příliš rychle, jako by to mělo být jeho poslední krmení v životě. Při žvýkání dochází i k posilování čelistních kostí, které si tak zachovávají svou sílu.

Složení / Ingredience

Jehněčí z Nového Zélandu krmené trávou 64 % (jehněčí maso, jehněčí dršťky, jehněčí játra, jehněčí ledvinky*, jehněčí srdce*), zelenina 34,9 % (celá dýně, lněné semínko, celá mrkev, bio bobulák hruškonosný), celá slávka zelenoústá 0,2 %, celé borůvky 0,2 %, manukový med 0,1 %, bio jablečný ocet 0,1 %. *Dostupné v závislosti na sezóně. Nutriční aditiva (na 1 kg): E6 zinek (zinečnatý chelát glycinu, hydrát) 90 mg, E4 měď (měďnatý chelát glycinu, hydrát) 2 mg, 3b8.10 selenové kvasnice (bio selen s. cerevisiae CNCM I-3060) 0,15 mg, E5 mangan (manganatý chelát glycinu, hydrát) 10 mg, vitamín E 60 IU, vitamín B1 3 mg, vitamín D3 600 IU, kyselina listová 0,2 mg.

  • Přirozeně konzervováno.
  • Vyrobeno z čerstvých a přírodních ingrediencí – barva a tvar se proto mohou lišit.

Garantovaná analýza / Analytické složky

Hrubá popelovina maximálně 10 %, hrubá vláknina maximálně 6 %, vlhkost maximálně 12 %, vápník minimálně 1,1 %, fosfor minimálně 0,9 %.

Obsah kalorií (dle výpočtu) – metabolizovatelná energie: 3 990 kcal/kg

Kompletní a vyvážené krmivo

Krmivo Gentle Baked Grain Free™ Lamb značky Sunday Pets® pro dospělé psy malých a středních plemen bylo vytvořeno tak, aby splňovalo nutriční hodnoty krmiva pro dospělé psy stanovené Americkou asociací pro kontrolu krmiv (AAFCO, Association of American Feed Control Officials).

Doporučená krmná dávka
*denní dávka v gramech

HMOTNOST PSA

AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL

Každý den tráví pohybem 1 hodinu nebo více

MÉNĚ AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL

Každý den tráví pohybem 1 hodinu nebo méně

2 – 5 kg / 4 – 11 lb

5 – 10 kg / 11 – 22 lb

10 – 20 kg / 22 – 44 lb

20 – 30 kg / 44 – 66 lb

40 – 90 g

90 – 150 g

150 – 240 g

240 – 330 g

30 – 60 g

60 – 120 g

120 – 160 g

160 – 240 g

Krmnou dávku upravte dle potřeb svého psa. Uvedená doporučená krmná dávka slouží pouze jako základní vodítko, které je třeba přizpůsobit aktuální situaci. Váš pes je jedinečný a jeho požadavky na krmení se liší v závislosti na plemenu, prostředí, věku a úrovni aktivity. Doporučujeme sledovat jeho hmotnost a upravovat dávkování dle potřeby.

Dále doporučujeme krmit vždy dvakrát denně a zajistit čtyřnohému strávníkovi přístup k čerstvé čisté vodě.

Při přechodu na krmiva Sunday Pets® trvá několik dní, než si organismus na změnu zvykne. Zkuste zavádět krmivo Sunday Pets® postupně – přimíchávejte ho do starého krmiva ve zvyšujících se dávkách po dobu 7 dní. Kombinace lásky, výživy a dostatku pohybu zajistí vašemu mazlíčkovi lepší zdraví i celkovou pohodu.