Raw Beef

Pro štěňata i dospělé psy všech plemen

Kompletní a vyvážené krmivo pro psy

Syrové krmivo bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem sacharidů by mělo věrněji napodobovat přirozenou stravu. Náš speciální výrobní proces založený na pomalém sušení mrazem mu dodává lehkou a křehkou konzistenci, kterou mají pejsci rádi, a zároveň zachovává vůni, chuť i výživové parametry čerstvých surovin. Váš mazlíček si může dopřát lahodnou chuť naší přírody a při tom získá živiny potřebné k tomu, aby dobře prospíval.

Poctivé krmivo z kvalitních surovin, plné živin v každém soustu!

Vyrobeno 100% z kvalitního masa, vnitřností, zeleniny a ovoce. Všechny naše receptury staví na jednoduchých, čerstvých a poctivých surovinách, které jsou od přírody bohaté na živiny i chuť. Naše ingredience přirozeně poskytují téměř všechny živiny potřebné k tomu, aby váš pes dobře prospíval, podávané ve vysoce biodostupné formě zaručené metodou sušení mrazem. Nepřidáváme do krmiva nic zbytečného, ani z něj neodstraňujeme nic důležitého.

Minimální míra zpracování zaručuje více chuti i živin.

Mrazem sušená krmiva značky Sunday Pets® se vyrábí unikátní metodou sušení pomocí mrazu, která čerstvé ingredience šetrně zbaví vody. Tento proces je tak šetrný, že zachová většinu živin přítomných za syrova a vše dobré uzamkne uvnitř. Váš mazlíček si může dopřát lahodnou chuť přírody a při tom získá živiny potřebné k tomu, aby dobře prospíval.

• Přirozeně intenzivní chuť podpořená lehkou a křehkou konzistencí, která je návyková.
• Zachovává si většinu živin, vitamínů i minerálů.

Složení / Ingredience

Hovězí z Nového Zélandu krmené trávou 93 % (hovězí maso, hovězí játra, hovězí ledvinky*, hovězí srdce*), celá dýně 3 %, celá mrkev 3 %, celé borůvky 0,08 %, lněné semínko 0,07 %, bio bobulák hruškonosný 0,07 %, celá slávka zelenoústá 0,07 %, manukový med 0,07 %, bio jablečný ocet 0,07 %. *Dostupné v závislosti na sezóně. Nutriční aditiva (na 1 kg): E6 zinek (zinečnatý chelát glycinu, hydrát) 90 mg, E4 měď (měďnatý chelát glycinu, hydrát) 2 mg, 3b8.10 selenové kvasnice (bio selen s. cerevisiae CNCM I 3060) 0,15 mg, E5 mangan (manganatý chelát glycinu, hydrát) 10 mg, vitamín E 60 IU, vitamín B1 3 mg, vitamín D3 600 IU, kyselina listová 0,2 mg.

  • Přirozeně konzervováno.
  • Vyrobeno z čerstvých a přírodních ingrediencí – barva a tvar se proto mohou lišit.

Doporučená krmná dávka
*denní dávka v gramech (před smícháním s vodou)

Hmotnost psa Denní dávka v gramech
1 – 5 kg / 2 – 11 lb

5 – 10 kg / 11 – 22 lb

10 – 20 kg / 22 – 44 lb

20 – 35 kg / 44 – 77 lb)

35 – 50 kg / 77 – 110 lb

5 – 25 g

25 – 50 g

50 – 100 g

100 – 175 g

175 – 250 g

Krmnou dávku upravte dle potřeb svého psa. Uvedená doporučená krmná dávka slouží pouze jako základní vodítko, které je třeba přizpůsobit aktuální situaci. Váš pes je jedinečný a jeho požadavky na krmení se liší v závislosti na plemenu, prostředí, věku a úrovni aktivity. Doporučujeme sledovat jeho hmotnost a upravovat dávkování dle potřeby.

Dále doporučujeme krmit vždy dvakrát denně a zajistit čtyřnohému strávníkovi přístup k čerstvé čisté vodě.

Při přechodu na krmiva Sunday Pets® trvá několik dní, než si organismus na změnu zvykne. Zkuste zavádět krmivo Sunday Pets® postupně – přimíchávejte ho do starého krmiva ve zvyšujících se dávkách po dobu 7 dní. Kombinace lásky, výživy a dostatku pohybu zajistí vašemu mazlíčkovi lepší zdraví i celkovou pohodu.

Návod na přípravu

Smíchejte krmivo Sunday Pets® Raw Beef s teplou vodou v poměru 1 : 2. Pokud potřebujete hustší konzistenci, snižte množství přidávané vody. Před podáváním směs důkladně promíchejte. Nemusíte čekat, až se všechna voda vstřebá. Takto připravené krmení je nutné zkonzumovat do 30 minut.

Chcete přidat něco navíc? Krmivo Sunday Pets® Raw Beef poskytuje kompletní potravu, která funguje sama o sobě. Můžete ji však také libovolně obohatit dalším masem, zeleninou nebo ovocem. Pokud si přejete přidat vlastní suroviny, doporučujeme trochu snížit dávku krmiva Sunday Pets® Raw Beef, aby celkový objem potravy zůstal stejný, případně můžete samozřejmě ponechat běžnou krmnou dávku pro danou hmotnost psa a další suroviny jednoduše přidat navíc. Nezapomeňte prosím dodržovat pravidla bezpečné manipulace: Uchovávejte syrové maso odděleně od ostatních potravin. Po každém krmení umyjte pracovní plochu, nástroje i své ruce horkou mýdlovou vodou. Zacházejte s krmivem tak, jako byste zacházeli s jakýmkoli jiným výrobkem obsahujícím syrové maso. Ve výrobcích obsahujících syrové maso se mohou vyskytovat bakterie, které mohou v případě nevhodné manipulace vést k nákaze a onemocnění.