Raw Lamb

Pro štěňata i dospělé psy všech plemen

Kompletní a vyvážené krmivo pro psy

Syrové krmivo bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem sacharidů by mělo věrněji napodobovat přirozenou stravu. Náš speciální výrobní proces založený na pomalém sušení mrazem mu dodává lehkou a křehkou konzistenci, kterou mají pejsci rádi, a zároveň zachovává vůni, chuť i výživové parametry čerstvých surovin. Váš mazlíček si může dopřát lahodnou chuť naší přírody a při tom získá živiny potřebné k tomu, aby dobře prospíval.

Poctivé krmivo z kvalitních surovin, plné živin v každém soustu!

Vyrobeno 100% z kvalitního masa, vnitřností, zeleniny a ovoce. Všechny naše receptury staví na jednoduchých, čerstvých a poctivých surovinách, které jsou od přírody bohaté na živiny i chuť. Naše ingredience přirozeně poskytují téměř všechny živiny potřebné k tomu, aby váš pes dobře prospíval, podávané ve vysoce biodostupné formě zaručené metodou sušení mrazem. Nepřidáváme do krmiva nic zbytečného, ani z něj neodstraňujeme nic důležitého.

Minimální míra zpracování zaručuje více chuti i živin.

Mrazem sušená krmiva značky Sunday Pets® se vyrábí unikátní metodou sušení pomocí mrazu, která čerstvé ingredience šetrně zbaví vody. Tento proces je tak šetrný, že zachová většinu živin přítomných za syrova a vše dobré uzamkne uvnitř. Váš mazlíček si může dopřát lahodnou chuť přírody a při tom získá živiny potřebné k tomu, aby dobře prospíval.

• Přirozeně intenzivní chuť podpořená lehkou a křehkou konzistencí, která je návyková.
• Zachovává si většinu živin, vitamínů i minerálů.

Složení / Ingredience

Jehněčí z Nového Zélandu krmené trávou 93 % (jehněčí maso, jehněčí játra, jehněčí ledvinky*, jehněčí srdce*), celá dýně 3 %, celá mrkev 3 %, celé borůvky 0,08 %, lněné semínko 0,07 %, bio bobulák hruškonosný 0,07 %, celá slávka zelenoústá 0,07 %, manukový med 0,07 %, bio jablečný ocet 0,07 %. *Dostupné v závislosti na sezóně. Nutriční aditiva (na 1 kg): E6 zinek (zinečnatý chelát glycinu, hydrát) 90 mg, E4 měď (měďnatý chelát glycinu, hydrát) 2 mg, 3b8.10 selenové kvasnice (bio selen s. cerevisiae CNCM I-3060) 0,15 mg, E5 mangan (manganatý chelát glycinu, hydrát) 10 mg, vitamín E 60 IU, vitamín B1 3 mg, vitamín D3 600 IU, kyselina listová 0,2 mg.

  • Přirozeně konzervováno
  • Vyrobeno z čerstvých a přírodních ingrediencí – barva a tvar se proto mohou lišit.

Doporučená krmná dávka
*denní dávka v gramech (před smícháním s vodou)

Hmotnost psa Denní dávka v gramech
1 – 5 kg / 2 – 11 lb

5 – 10 kg / 11 – 22 lb

10 – 20 kg / 22 – 44 lb

20 – 35 kg / 44 – 77 lb)

35 – 50 kg / 77 – 110 lb

5 – 25 g

25 – 50 g

50 – 100 g

100 – 175 g

175 – 250 g

Adjust feeding portion according to your pet’s needs. Please use the recommended feeding portion as an initial guide only and adjust as needed. Your dog is a unique individual and the feeding requirements will vary with the breed, environment, age and activity level. We suggest monitoring the weight and adjusting the rations as needed.

We also recommend feeding twice daily and that you remember to always keep fresh clean water available to your beloved companion.

Switching to Sunday Pets® It takes a few days for the body to adapt to a new food, mix increasing amounts of Sunday Pets® with decreasing amounts of the old food over a 7-day period. A combination of love, nutrition and exercise to a better wellbeing for your companion.

Návod na přípravu

Smíchejte krmivo Sunday Pets® Raw Lamb s teplou vodou v poměru 1 : 2. Pokud potřebujete hustší konzistenci, snižte množství přidávané vody. Před podáváním směs důkladně promíchejte. Nemusíte čekat, až se všechna voda vstřebá. Takto připravené krmení je nutné zkonzumovat do 30 minut.

Chcete přidat něco navíc? Krmivo Sunday Pets® Raw Lamb poskytuje kompletní potravu, která funguje sama o sobě. Můžete ji však také libovolně obohatit dalším masem, zeleninou nebo ovocem. Pokud si přejete přidat vlastní suroviny, doporučujeme trochu snížit dávku krmiva Sunday Pets® Raw Lamb, aby celkový objem potravy zůstal stejný, případně můžete samozřejmě ponechat běžnou krmnou dávku pro danou hmotnost psa a další suroviny jednoduše přidat navíc. Nezapomeňte prosím dodržovat pravidla bezpečné manipulace: Uchovávejte syrové maso odděleně od ostatních potravin. Po každém krmení umyjte pracovní plochu, nástroje i své ruce horkou mýdlovou vodou. Zacházejte s krmivem tak, jako byste zacházeli s jakýmkoli jiným výrobkem obsahujícím syrové maso. Ve výrobcích obsahujících syrové maso se mohou vyskytovat bakterie, které mohou v případě nevhodné manipulace vést k nákaze a onemocnění.